Vera më afër e më lehtë, tek hotel “Adea” me “Sharr Travel” sivjet

Prishtinë | 29 Qer 2023 | 14:53 | Nga Ekonomia Online

Plazhe me rërë, ujë kristalor, shkëmbinjë dhe deti që ngjan me Karaibet, aty ku bashkohet Adriatiku me Jonin.

Kjo është pamja magjepsëse që të jep Vlora, një qytet në dukje përrallore.

Shumë pranë bregdetit, këto mrekulli mund t’i përjetoni shumë lehtë.

Një nga hotelet më të mira të kësaj pjese vjen me oferta ekskluzive në bashkëpunim me kompaninë më të madhe turistike në vend “Sharr Travel”.

Për muajin Korrik dhe Gusht ofertat më të mira i gjeni tek Hotel Adea në Vlorë.

Ju mund të kaloni çaste të paharruara duke mos menduar për pjesën tjetër, ngase oferta i përfshinë të gjitha.

Për informata kontaktoni në:

Rezervoni në Viber klikoni këtu: https://sharrtravel.com/viber

ose na vizitoni në zyret tona:

Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton, 038/610015

Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016

Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve, 049/610015

(Artikull i sponsorizuar)

Të ngjashme