Xhinset e shqyera kanë konkurrencën (Video)

Prishtinë | 24 Kor 2016 | 15:17 | Nga

Tashmë disa sezone të fundit rrobë veshjeje hit janë xhinset e shqyera. Tani kanë edhe një detaj dhe besojmë që do t’i kënaqë vajzat!

Brendi Rayar Jeans ka prezantuar koleksionin e xhinseve të shqyera të cilave u janë shtuar edhe zinxhirët e artë dhe të argjendtë.

Xhinset mund t’i gjeni në ngjyra të ndryshme – të bardhë, të kaltër, të kuqe… dhe ka modele edhe për meshkuj./Gazetaexpress

Nëse dëshironi vetë ta bëni këtë model shik të xhinseve, ja si mund t’i bëni:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme