16 vjeçari e kërcënon me thikë sigurimin e shkollës në Gradicë të Drenasit

Prishtinë | 07 Sht 2022 | 09:32 | Nga Ekonomia Online

Sigurimi i shkollës fillore të fshatit Gradicë të Drenasit është kanosur me thikë nga një ish-nxënës i asaj shkolle.

I dyshuari është 16 vjeçar, ka raportuar Policia e Kosovës në raportin ditor.

Rasti ka ndodhur të martën rreth orës 16:00.

Palët janë sjellë në stacion dhe pas inicimit të rastit janë liruar në procedurë të rregullt.

Të ngjashme