79-vjeçari Robert De Niro zbulon se së fundmi u bë prapë baba

Prishtinë | 09 Maj 2023 | 17:41 | Nga Ekonomia Online

Robert De Niro njoftoi këtë javë se ai së fundmi ka mirëpritur në jetë një fëmijë.

Aktori i “Godfather” u pyet nga një gazetar se si ishte të jesh baba i gjashtë fëmijëve.

Pikërisht atëherë ai tha se nuk kishte gjashtë, por shtatë fëmijë, më pas tha se së fundmi mirëpriti një fëmijë të ri në jetën e tij. Ai nuk ndau emrin e foshnjës apo gjininë.

“Sapo linda një fëmijë”, tha ai.

Aktori 79-vjeçar, fitues i çmimit Oscar, nuk e zbuloi identitetin e nënës së foshnjës, por për herë të fundit ai ishte i lidhur me instruktoren e arteve marciale Tiffany Chen. Ata u fotografuan të kapur për dore në korrik të vitit 2022, shkruan DailyMail.

Intervista u zhvillua këtë javë kur ai po promovonte filmin e tij të ri “About My Father”.

Roberti ka dy fëmijë: Drena, 51 vjeç dhe Raphael, 46 vjeç me ish-bashkëshorten e tij Diahnne Abbott dhe dy fëmijë të tjerë me Grace: Elliot, 25, dhe Helen, 11.

Ai është baba i binjakëve Aaron dhe Julian, 27 vjeç, me ish të dashurën, Toukie Smith.

Të ngjashme