Aksident trafiku në Drenas, vetura përfundon mbi mbrojtëset e rrugës

Drenas | 06 Shk 2021 | 13:00 | Nga Ekonomia Online

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Arllat të Drenasit, në rrugën nacionale Prishtinë –Pejë.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes, për të siguruar mbarëvajtjen në komunikacion, ndërkohë që po i bënë ekzaminimet e nevojshme.

Ende nuk dihet se si ka ardhur deri të aksidenti dhe nëse ka të lënduar. (Reporteri)

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme