Anxhelina merr vëmendjen, pozon pa të brendshme

Prishtinë | 26 Jan 2020 | 14:19 | Nga Ekonomia Online

Anxhelina Hadërxhonaj ka pozuar pa të brendshme.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj ka marrë sërish vëmendjen në rrjete sociale.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shihet se nuk ka veshur fare të brendshme.

Fustani i gjatë dhe i hapur pothuajse nuk i ka zbuluar pjesët intime.

Si zakonisht edhe këtë herë nuk kanë munguar komentet e shumta nga ndjekësit./sn

View this post on Instagram

Had to post it on my feed 👑

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme