Konfirmohet pjesëmarrja e Yll Limanit në festivalin “Sunny Hill”

Prishtinë | 03 Kor 2019 | 17:32 | Nga Ekonomia Online

Yll Limani do të jetë po ashtu pjesë e ‘Sunny Hill’.

Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, pritet të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht, shkruan lajmi.net.

Ndër emrat e njohur që do të marrin pjesë do të jetë edhe këngëtari Yll Limani dhe tani vetëm se u konfirmua pjesëmarrja e tij.

“Mos mungoni në ‘Sunny Hill Festival”, mezi po pres”, ka shkruar Ylli pranë postimit me të cilin e konfirmoi pjesëmarrjen

Të ngjashme