Atifete Jahjaga has në një gjarpër gjatë ecjes në Parkun e Gërmisë

Prishtinë | 06 Qer 2021 | 18:11 | Nga Ekonomia Online

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka hasur në një gjarpër gjatë ecjes në Parkun e Gërmisë.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një shkrimi në rrjetin e saj social Facebook.

Ajo ka publikuar edhe një video të gjarpërit, derisa ka kërkuar nga qytetarët që të kenë kujdes gjatë kohës në natyre.

Shkrimi i plotë:

Gjatë një ecje në Parkun e Gërmisë, sot hasa në këtë gjarpër.

Ju bëjë thirrje të keni kujdes dhe vëmendje të shtuar gjatë kohës në natyrë, pasi që ata po shihen shumë shpesh tanimë që koha është ngrohur.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme