Ben Affleck nuk donte që lidhja e tij me Jennifer Lopez të shfaqej në rrjete sociale

Prishtinë | 28 Shk 2024 | 16:02 | Nga Ekonomia Online

Kur Jennifer Lopez dhe Ben Affleck rindezën romancën e tyre në vitin 2021 pas gati dy dekadash, ylli i Air kishte një kërkesë.

Lopez ka 253 milionë ndjekës në Instagram dhe Affleck nuk donte që marrëdhënia e tyre të dilte në pah para syve kureshtarë, thotë ai në dokumentarin e saj të ri të Amazon Prime, “The Greatest Love Story Never Told”.

“Duke u bashkuar përsëri, thashë: “Dëgjo, një nga gjërat që nuk dua është një marrëdhënie në rrjetet sociale”, kujton aktori dhe regjisori.

“Pastaj disi kuptova se nuk është gjë e drejtë të pyesësh. Është diçka si, do të martohesh me një kapiten varke dhe thua: “Epo, nuk më pëlqen uji”.

Pavarësisht frikës së Affleck-ut, çifti ia ka dalë të funksionojë, duke u fejuar në prill të vitit 2022 dhe duke u martuar në Las Vegas atë korrik.

Në vitet që pasuan, Lopez, 54, ka shpërndarë herë pas here foto dhe video të Affleck në rrjetet sociale të saja, duke përfshirë një video të ëmbël të tyre duke kënduar këngën “(What A) Wonderful World” të Sam Cooke në makinë për ditëlindjen e tij në gusht, shkruan People.

Të ngjashme