Bora dhe Donaldi po martohen

Prishtinë | 28 Nën 2022 | 08:22 | Nga Ekonomia Online

Tashmë që janë rikthyer, Bora dhe Donaldi nuk i kursejnë fotot me njëri-tjetrin.

Vetëm së fundmi Bora publikoi një foto krah partnerit, por këtë herë vëmendjen e ka tërhequr një detaj tjetër.

Mes shumë komentesh ka rënë në sy komenti i Semi Jaupajt, e cila është mikeshë e ngushtë e dyshes.

Këngëtarja ka komentuar emojin e një nuseje dhe ndjekësit menjëherë kanë vërshuar nga komentet: “Ka ndonjë risi?”, “Kemi dasmë?”, “Kur është data e dasmës?”.

Të ngjashme