Chloe Saxon tregon pse e ndjekin 1 milion veta në Instagram

Prishtinë | 06 Kor 2024 | 19:57 | Nga Ekonomia Online


Modelet janë të njohura për guximin me modën dhe një e tillë i ka mahnitur fansat e saj së fundmi.

Chloe Saxon shpesh i emocionon njerëzit me fotot e saj të mrekullueshme në Instagram dhe vajza me flokë të errët së fundmi ka postuar foto teksa modelonte një veshje për një firmë veshjesh.

Është e drejtë të thuhet se sytë e shumë njerëzve u tërhoqën nga një gjë teksa ajo buzëqeshi para kamerës. Dukej bukur e veshur në blu ku modelja e njohur edhe si influencer brune tregoi me krenari format e saj.

Ajo u pa duke pozuar në banjë teksa tërhoqi vëmendjen me veshjen blu. Ajo kishte veshur një fustan të materialit saten në ngjyrë blu “mbretërore” i cili i tregonte mjaft mirë format e saj.

Që kur ajo i ka shpërndarë fotot, disa njerëz i kanë pëlqyer dhe fansat e saj kanë nxituar të komentojnë. Shumica mezi prisnin t’i tregonin Chloe se sa “e bukur” dukej ajo.

“Martohu me mua?” ka komentuar një fans ndërkohë që një tjetër komentoi: “Vajza më seksi në planet”.

Njerëzit që e kanë fotografuar gjithashtu duket se janë të kënaqur me veshjen, pasi seksioni i rishikimit është mjaft pozitiv.

Nëse nuk keni dëgjuar kurrë më parë për Chloe, yllin, 36 vjeç, punon si modele, aktore dhe influencere e mediave sociale. Ajo krenohet me më shumë se një milion ndjekës në Instagram, dhe njerëzit e duan pamjen e saj seksi dhe fotot e saj të guximshme.

Të ngjashme