Detaje rreth vdekjes së njëvjeçarit, që u aksidentua nga babai në Fushë-Kosovë

Prishtinë | 07 Sht 2022 | 08:52 | Nga Ekonomia Online

Polica ka dhënë detaje rreth vdekjes së një njëvjeçari, që dyshohet se u aksidentua për vdekje me veturë nga babai i tij në oborrin e shtëpisë në Fushë Kosovë.

Fëmija, pas lëndimeve të marra, ishte dërguar në QKUK aty ku edhe u konstatua vdekja e viktimës, të martën rreth orës 16.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në obduksion, ndërkaq i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Të ngjashme