DJ Geek flirton me një vajzë tjetër? Ky është reagimi i Dafina Zeqirit

Prishtinë | 05 Qer 2022 | 14:48 | Nga Ekonomia Online

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë shndërruar në një nga çiftet më të pëlqyera të publikut.

Së fundmi ka qenë këngëtari tjetër, Ylli Limani, i cili e ka provokuar Dafinën. Në videon e postuar në Instagram Ylli i thotë se partneri i saj ka flirtuar me recepsionisten.

Dafina nuk ngurron aspak dhe i kthehet: “Pse po rren?”

Mesa duket marrëdhënia e tyre vazhdon më e fortë se kurrë.

Edhe pse Ylli ka insistuar në rrengun e ti kjo nuk është asgjë për Dafinën.

Dafina Zeqiri prej vitesh po shijon një lidhje dashurie me DJ Geek, i cili po ashtu është pjesë e grupit Moneyz. Dyshja e konfirmoi romancën e tyre në fillim të 2020-ës.

Për muaj me radhë ata u vendosën në qendër të vëmendjes, për lidhjen e papritur të dashurisë dhe ndarjen po aq të shpejtë të tyre.

Ndonëse të ndarë ata vijuan të shoqërohen me njëri-tjetrin dhe të punonin si më parë duke u shfaqur kudo bashkë. Në fund të 2021, Dafina dhe Geek konfirmuan rikthimin me njëri-tjetrin dhe që atëherë janë shfaqur shumë të lumtur dhe të dashuruar.

Së fundmi janë shtuar dyshimet se dyshja e famshme është gati për të hedhur hapin e madh në lidhjen e tyre.

Dafina ka postuar një fotografi ku shihet bashkë me DJ Geek ndërsa ka shkruar: “I dashur bashkëshorti im i ardhshëm, je më i miri. Të dua”.

Të ngjashme