Dua Lipa shkëlqen pranë flamurit Kuq e Zi: Jam e lumtur që ndodhem në Tiranë

Prishtinë | 28 Nën 2022 | 15:38 | Nga Ekonomia Online

Ylli me famë botërore, Dua Lipa, ndodhet në Tiranë dhe sonte do të përformojë me rastin e 110 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë.

Këngëtarja kosovare, Dua Lipa, ka pozuar pranë flamurit Kuq e Zi, duke bërë që ta “djegë” rrjetin me paraqitjen e saj fantastike.

“Mezi po pres me ju pa”, shkruan në shqip Dua Lipa, teksa njofton se sonte do të mbajë mbrëmje madhështore në Tiranë.

Postimi i saj i plotë:

https://www.instagram.com/p/ClgfofZsjFr/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=540&rd=https%3A%2F%2Fwww.gazetaexpress.com&rp=%2Fdua-lipa-shkelqen-prane-flamurit-kuq-e-zi-jam-e-lumtur-qe-ndodhem-ne-tirane%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A13074%2C%22ls%22%3A11560%2C%22le%22%3A12815%7D

Të ngjashme