Lekaj takohet me kryetarin e Klinës Zenun Elezaj, pritet përurimi i disa projekteve

Klinë | 25 Kor 2019 | 10:49 | Nga Nexhmie Hyseni Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit (MIT), Pal Lekaj, është takuar me Kryetarin e Komunës së Klinës, Zenun Elezaj, raporton Ekonomia Online.

Takimi ishte i mbyllur për media ndërsa pas kësaj mbledhje Lekaj dhe Elezaj do të marrin pjesë në përurimin e disa projekteve në Komunën e Klinës.

Lexo më shumë:

Të ngjashme