Emily Ratajkowski lë pa fjalë me paraqitjen pak kohë pas lindjes

Prishtinë | 15 Maj 2021 | 17:59 | Nga Ekonomia Online

Modelja ka rikthyer linjat e përsosura.


Emily Ratajkowski është një ndër emrat më të përfolur nga industria e modës, e cila njëherësh di të provokojë me paraqitjet, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Emily ka postuar disa fotografi, me të cilat shfaqet me një fustan të zi, të hapur në pjesën e pasme dhe dukej në formë të përkryer.

Bukuroshja ka mahnitur me fizikun pak kohë pas lindjes së djalit, andaj mori shumë komente pozitive nga ana e ndjekësve të saj.


Emily njihet për guximin në paraqitjet publike, ajo shumë herë nuk e ka pasur problem të dalë e zhveshur.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme