Burrin e lë në shtëpi, pushon me shokun (Foto)

Prishtinë | 12 Gus 2018 | 18:24 | Nga

Ajo është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj.

Këtë, bukuroshja Emily Ratajkowski e ka vërtetuar edhe njëherë teksa është fotografuar duke festuar me disa miq në një jaht luksoz në Sardenjë.

Modelja 27 vjeçare, duket se e ka harruar për pak momente Sebastian Bear-McClard, me të cilin lidhi kurorë në shkurt të këtij viti, pasi është parë tepër e lumtur në shoqërinë e kolegut dhe mikut të saj Jordan Barrett.

Emily u sigurua që gjithashtu të “ngrinte” temperaturat ndërkohë që ka ekspozuar trupin mahnitës e veshur me bikini me pika.

Eye-popping: Emily was certainly the picture of confidence in the skimpy swimwear

Friends all at sea: Emily Ratajkowski looked on cloud nine on Saturday as she partied on board a yacht in Sardinia with hunky male model Jordan Barrett

Moving in the same circles: 22-year-old cover boy Jordan, who has been labeled 'model it boy of the new era' by Vogue, is best known for his close friendship with fellow model Bella Hadid

Eye catching: The thong-style drew attention to Emily's pert derriere as she broke out her best poses for her friends, and topped up her already glowing tan

Down time: However Emily appeared to be enjoying some time with her friends

Skimpy: The bikini pulled into a single string at her hips, to leave her famously long and slender legs on show

Still got it: Emily still managed to look glamorous despite the breeze

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme