Fifi bën ndryshimin drastik në pamje, ja si duket këngëtarja tani

Prishtinë | 23 Shk 2024 | 13:58 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi së fundmi ka vendosur që të ndryshojë stilin e saj.

Ajo ka pësuar një ndryshim drastik në pamje, duke i lyer lokët në ngjyrë portokalli, duke hequr dorë nga ngjyra e zezë, megjithëse sërish duket kaq bukur.

Fifi ka ndarë me djekësit në Instagram një foto me flokët e lyera, ndërsa ajo që vihet re në komentet poshtë fotos është që fansave iu ka pëlqyer ndryshimi që këngëtarja ka bërë.

Artistja njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe eksperimentale, por mesa duket këtë herë “look-u” i ri lidhet me ndonjë projekt muzikorë të saj

Të ngjashme