E qet fëmijën në shitje…

Prishtinë | 12 Tet 2016 | 15:45 | Nga

Policia në Gjermani ka nisur hetime pas raportimeve se një foshnjë njëmuajsh është qitur në shitje në “eBay” dhe atë për një çmim prej 5.000 eurosh.

Sipas reklamës, foshnja e quajtur Maria, jeton në qytetin Duisburg, në perëndim të Gjermanisë.

Shitësi ka vendosur edhe disa fotografi të foshnjës në “eBay”, me titullin: “Fëmija, 40 ditësh, i quajtur Maria, është në shitje”.

Image
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme