Gjendet i vdekur një 30-vjeçar në Vushtrri, policia po e heton rastin

Prishtinë | 06 Pri 2023 | 17:33 | Nga Ekonomia Online

Një person është gjetur pa shenja jete në rrugën “Nimon Ferizi” në Vushtrri sot.

Këtë për Klankosova e bëri të ditur Avni Zahiti, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë së Kosovës në Mitrovicë.

Ai tha se viktima është i moshës 30-vjeçare.

“Hetuesit policor me autorizim të prokurorit kanë nisur hetimet dhe zbardhjen e rrethanave të rastit. Me urdhër prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion” ,ka thënë Zahiti.

Të ngjashme