Haradinaj: Kryetrimi shqiptar tash edhe në Gjakovën e kuqe

Prishtinë | 28 Nën 2023 | 17:06 | Nga Ekonomia Online

Sot u vu gurthemeli i shtatores se heroit kombëtar Gjergj Kastrioti – Skënderbeu në Gjakovë.


Ramush Haradinaj e bëri të ditur ketë përmes faqes zyrtare në Facebook .


“Sot u vu gurthemeli i shtatores se heroit kombëtar Gjergj Kastrioti – Skënderbeu. Mirënjohës kryetarit Ardian Gjini dhe donatorëve për këtë nismë patriotike dhe të domosdoshme. Në kujtim të përjetshëm të të gjithë heronjve kombëtarë ndër shekuj”, tha ai .

Të ngjashme