I dhanë fund lidhjes para shumë vitesh, Joe Jonas zbulon raportet me Taylor Swift

Prishtinë | 25 Maj 2023 | 13:25 | Nga Ekonomia Online

Joe Jonas ndan një përditësim të marrëdhënies së Taylor Swift, 15 vjet pas ndarjes së tyre

Marrëdhënia e Taylor Swift dhe Joe Jonas u përshkrua në disa këngë të paraqitura në albumin e dytë të Swift në vitin 2008, “Fearless”. Që nga ajo kohë, të dy kanë arritur të vazhdojnë përpara, por cili është statusi i vërtetë i marrëdhënies së tyre tani?

Këngëtari i Jonas Brothers i dha publikut kureshtare një përditësim lidhur me marrëdhënien e tij me Swift në episodin e së hënës të podcast-it të Dax Shepard’s Armchair Expert.

“Shpresoj të mendoj se ata më pëlqejnë”, tha Jonas gjatë një interviste me Dax Shepard në Armchair Expert, pasi prezantuesi vuri në dukje se fansat e Swift kishin kritikuar në  seksionin e komenteve të një interviste podcast që ai bëri me Gyllenhaal. “Askush nuk ndeshet me Swifties, ju e dini,” shtoi Nick Jonas, i cili ishte gjithashtu i pranishëm në intervistë.

“Ne e kuptojmë pasionin që keni pas artistit tuaj,” vazhdoi Joe. “Unë jam mirë me Taylor. Ne jemi miq”. Kur Shepard vazhdoi bisedën, duke thënë: “Dhe fansat nuk u zemëruan kurrë me ty”, Jonas nxitoi ta korrigjonte.

“Jo janë zemëruar,” konfirmoi ai. “Por shumë vite më parë.” Ish-ët kanë shumë vite që kanë marrëdhënie miqësore.

Gruaja e Joe, Sophie Turner, ka deklaruar publikisht dashurinë e saj për muzikën e Swift, ndërsa fansat kanë spekuluar se një varg nga “Invisible String” e këngëtares mund të jetë për vajzën e Jonas dhe Turner.

Të ngjashme