I komentojnë emrin e djalit, ja si u “mbyll gojën” Elita!

Prishtinë | 07 Pri 2019 | 14:15 | Nga Ekonomia Online

Pas ardhjes në jetë të djalit të Elitës dhe Gjikos, një prej detajeve më të komentuara në rrjete sociale ishte emri i rrallë.

Zëri, për shumëkë u pa si një zgjedhje e çuditshme e çiftit.

Në rrjete sociale u bënë një varg postimesh mbi këtë pjesë të cilat Gjiko dhe Elita nuk preferuan t’i komentojnë.

Por më në fund, Elita ka folur duke i mbyllur gojën komentuesve të cilët ironizojnë me emrin e djalit.

Më poshtë komenti i plotë dhe përgjigja e Elitës e cila duket se i ka vënë kapakun gjithçkaje që është thënë deri sot për një muaj.


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme