Jennifer Lopez dhe Ben Affleck drejt divorcit? Aktori është larguar nga shtëpia

Prishtinë | 16 Maj 2024 | 15:02 | Nga Ekonomia Online


Martesa e aktores së njohur Jennifer Lopez dhe bashkëshortit të saj Ben Affleck është në krizë, dhe çifti mund të përfundojnë në divorc.

Lajmin e kanë bërë të ditur disa burime për mediat e huaja, të cilat raportojnë se të dy tashmë po përpiqen t’i bëjnë gjërat të funksionojnë përmes terapisë në çift.

Sipas burimit të afërt me aktorin, është Afflex ai që po përpiqet që histori e tyre dashurisë të mos përfundojë në ndarje.

Një lajm i tillë nuk është konfirmuar akoma nga ana e çiftit, të cilët kanë bërë dalje publike së bashku ku shihen edhe të lumtur.

Megjithëse mediat e huaja raportojnë se aktori është larguar nga shtëpia që blenë së bashku.

Kujtojmë që rreth dy vite më parë Jennifer dhe Ben u rilidhën pas dy dekadash, ndërsa shumë shpejt kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre për herë të dytë.

Të ngjashme