Johnny Depp do të rikthehet te Piratët e Karaibeve?

Prishtinë | 07 Qer 2023 | 16:23 | Nga Ekonomia Online

Aktori hollivudian, Johnny Depp, mund të rikthehet te franshiza “Piratët e Karaibeve”.

Kështu ka sugjeruar një person tjetër brenda kësaj franshize.

Ndonëse kishte qenë i famshëm edhe më herët, ai katapultoi në famë kur u bë pjesë e Piratëve më 2003.

Mirëpo largimi i tij erdhi më 2017, dhe në vitet në vazhdim ai u përball me akuza të rënda për dhunë në familje nga e cila doli i paqtë sipas verdiktit.

Të ngjashme