Juliana Nura, e eliminuara e tretë në natën finale të Big Brother VIP Kosova

Prishtinë | 18 Mar 2023 | 01:34 | Nga Ekonomia Online

Publiku ka vendosur që finalisti i tretë që duhet menjëherë ta ndërpresë garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Juliana Nura, e njohur si Xhuli.

Xhuli është finalistja e radhës që përmbyll rrugëtimin brenda eksperiencës së Big Brother VIP Kosova, derisa në luftë për fitoren e këtij edicioni të parë vazhdojnë akoma të jenë dy finalistët e tjerë, Stresi dhe Vedati.

Konkurrentja, Xhuli ishte bërë pjesë e BBVK-së që prej pesë dhjetorit.

Të ngjashme