Kaq afër hënës – regjistrohen pamje të rralla në Kaliforni

Prishtinë | 31 Tet 2018 | 08:10 | Nga Ekonomia Online

Pamje të tilla të hënës së plotë dhe kaq afër mund të mos keni parë ndonjëherë.

Hëna është filmuar në orën 18:12 të pasdites gjatë një eventi fotografik të organizuar nga Jay Huang and Jing.

Videoja është regjistruar pas një marshimi që konsiston në 7.8 km ecje deri në majën e parkut Mission Peak në Kaliformi, 600 metra lartësi.

https://youtu.be/YROZfJNWFro

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme