Kënga e Donaldit një kundër përgjigje për këngën e Semit?

Prishtinë | 20 Mar 2022 | 14:57 | Nga Ekonomia Online

Ditën e djeshme Donaldi ka publikuar këngën e re “Nuk je”.

Pas atij publikimi u aludua se kënga i dedikohet direkt moderatores Bora Zemani.

Kjo këngë po analizohet shumë, duke nxjerrur edhe detajet më të vogla.

Fansat kanë zbuluar një detaj tjetër tek kënga ku duket si një kundër përgjigje pēr këngën e Semit “Mos u kthe”.

Kënga e Semit thuhej se tregonte historinë e Borës dhe Donaldit.

Në një frazë ajo thotë: Nisu edhe shko tek zemra tjetër që të pret.

E ndërkohë kënga e Donaldit thotë: Merrma zemrën se nuk kam një tjetër.

Detajet tregojnë hapur se kjo këngë ka shumë dedikime.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme