“Goca oficerësh!” – Bora Zemani zbulon një të përbashkët me Elvana Gjatën

Prishtinë | 11 Dhj 2022 | 10:03 | Nga Ekonomia Online

Elvana Gjata dhe Bora Zemani janë dy nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Ato janë duke shijuar kulmin e karrierës së tyre në fushat përkatëse.

Elvana po shkëlqen në muzikë, ku gjithmonë prezanton vetëm hite, ndërsa Bora duket se po shijon suksesin e madh në televizion me emisionet e saj.

Mirëpo, vajzat duket se kanë edhe një të përbashkët, që lidhet me jetën private. Këtë e ka zbuluar vetë Bora, përmes dy fotove të publikuara në Instagram. Ajo thotë se baballarët e tyre, dikur kanë qenë me profesion oficer.

“Goca oficeresh!”, ka shkruar Zemani krahas imazheve, në të cilat shfaqen sa seksi dhe plot klas.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme