Bora Zemani vë në pah hiret trupore

Prishtinë | 26 Dhj 2022 | 22:09 | Nga Ekonomia Online

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, këtë periudhë ka marrë vëmendje të madhe në spektaklin “Dancing With the Stars”.

Ajo ka spikatur me veshje çdo javë, duke nxitur dhe komente për secilën paraqitje.

E në natën gjysmëfinale, zeshkania zgjodhi po ashtu një fustan të veçantë të punuar nga stilisti Valdrin Sahiti.

Bukuroshja nga Shqipëria u shfaq në formë të mrekullueshme duke vënë në fokus edhe linjat trupore.

“Pak momente nga gjysmëfinalja ndërkohë bëemi gati për dy takimet e fundit. Në datën 30 dhjetor me “Dancing With the Stars – çfarë Adrenaline” dhe 1 janar me një super spektakël në finalen e madhe të DWTS”, ka shkruar ajo.

Ky format televiziv solli risi të shumta, kërcime e madje befasi edhe nga protagonistët.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme