Këngëtarja e famshme për këngën e Elvana Gjatës: Kjo është flori

Prishtinë | 18 Qer 2021 | 11:06 | Nga Ekonomia Online

Këngëtaren rumune, Inna mund ta njihni nga super-hitet saj verore “Sun is up” dhe “Hot”. Së fundmi, ajo ka dëgjuar këngën e re të Elvana Gjatës, “Loti”.

Ajo publikoi disa sekuenca të këngës në InstaStory, ku ndër të tjerash shkruan, “Kjo është flori”.

Të njëtin postim, ka ripostuar edhe Elvana në llogarinë e saj në Instagram, duke falenderuar këngëtaren për mbështetjen e saj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme