Komisioni Hetimor interviston sot ish-sekretarin e MPJD-së, Behar Isma

Prishtinë | 05 Kor 2024 | 07:41 | Nga Ekonomia Online

Ish-sekretari i Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Behar Isma do të intervistohet sot.

Ismën do ta intervistojë Komisioni Hetimor Parlamentar lidhur me nivelin e menaxhimit të marrëdhënies së punës të anëtarëve të Shërbimit të Jashtëm dhe zyrtarëve të Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Diasporës.

Të ngjashme