Kryetari i OEK takohet me Drejtorin e Advantage Austria

Prishtinë | 06 Mar 2023 | 16:47 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës (OEK), Lulzim Rafuna ka takuar Wilhelm Nest, drejtorin e Advantage Austria.

Rafuna përmes një njoftimi theksoi se kanë diskutuar rreth përkrahjes së OEK-ut në anëtarësim në GS1, organizatën ndërkombëtare të barkodeve.

“Takimi i kryetarit Rafuna me z.Wilhelm Nest – Drejtori i ADVANTAGE AUSTRIA për të diskutuar mundësitë e bashkëpunimit rreth përkrahjes së OEK-ut në procesin e antarësimit në GS1, organizatën ndërkombëtare të barkodeve si dhe në procesin e reformimit të OEK-ut”, thuhej në njoftim.

Të ngjashme