Kujt i thotë Neki Emra “Po t’du” (Video)

Prishtinë | 02 Kor 2017 | 17:05 | Nga

Këngëtari i njohur kosovar Neki Emra sjell një këngë tipike verore. Me videoklipin e xhiruar në bregdet Neki thotë “Po t’du”.

Si kurrë më parë këngëtarin e shohim duke vallëzuar nën ritmin e muzikës, derisa edhe vajza që merr pjesë në klip është shumë seksi. Ky është një projekt mjaft ritmik, i punuar nga Florent Boshnjaku në muzikë dhe orkestrim.

Teksti është realizuar nga Mithat Sadiku. Klipi u punua nga ASHA. Ndryshe Neki është bashkëshorti i prezantueses së njohur Zana Zhavelli.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme