Adelina Berisha mohon se është në lidhje

Prishtinë | 12 Mar 2017 | 13:45 | Nga

Të shtunën në emsionin “Prive” është raportuar se këngëtarja Adelina Berisha ka filluar një marrëdhënie të re.

Ky lajm nuk është pëlqyer aspak nga këngëtarja e cila ka vendosur të sqarojë ndjekësit e saj me anë të një postimi në Facebook.

“Sot në emisionin Prive është përfolur për mua që jam në lidhje, desha ta demantoj këtë lajm, nuk është e vëretë unë jam single dhe kur të kem diçka të re do ta merrni vesh të gjithë. Ju lutem mos më prekni në privatësi pa ditur asnj të vërtetë.”, ka shkruar Adelina në postimin e saj.

Gjithmonë bukuroshja ka qenë pjesë e spekulimeve të mediave rozë.

Adelina njihet më shumë për format e saj seksi se sa për potencën e saj vokale.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme