Blero feston sot ditëlindjen, Afrona me urim të veçantë për të

Prishtinë | 19 Kor 2021 | 15:39 | Nga Ekonomia Online

Blero feston ditëlindjen sot.

Me këtë rast, ai ka marrë një urim të veçantë nga Afrona.

Dyshja simpatike, Afrona dhe Blero janë duke e shijuar kulmin e lumturisë së bashku.

Ndërsa, Afrona i ka shprehur dashurinë duke zgjedhur fjalët më të bukura Bleros në ditëlindjen e tij.

‘Gëzuar ditëlindjen burrit më të adhuruar, të kujdesshëm dhe zemërmirë në planet. @bleromuharremi Të dua shummm my partner, my hero, my everything PS: Jam shum krenare në ty’, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit.

Të ngjashme