Cameron Boyce vdiq nga epilepsia

Prishtinë | 10 Kor 2019 | 11:20 | Nga Ekonomia Online

Familja e Cameron Boyce ka lëshuar një deklaratë të re me anë të cilës u konfirmua vdekja e djalit të tyre.

Sipas deklaratës, aktori 20 vjeçar vuajti nga epilepsia, e cila është një gjendje e vazhdueshme mjekësore e që rezultoi në konfiskim.

“Vdekja tragjike e Cameron ishte për shkak të një konfiskimi si pasojë e një gjendjeje të vazhdueshme mjekësore dhe kjo ishte Epilepsi”, thuhet në deklaratë.

“Ne ende po përpiqemi të kalojmë këtë kohë të vështirë dhe po kërkojmë ende privatësi në mënyrë që familja dhe të gjithë ata që e njihnin, të marrin masa për funeralin e tij”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme