Cila bukuroshe ka të pasme më seksi?

Prishtinë | 12 Gus 2016 | 21:40 | Nga

Bella Hadid postoi orët e fundit një seri fotosh të “nxehta” në Instagram.

 Ajo shihet me bikini në plazhet e Bahamasit, aty ku ishte e ftuar për ditëlindjen e Kylie Jenner.

Një nga fotot që bie më shumë në sy është ajo ku Bella ka pozuar së bashku me Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin.

Të treja vajzat i kanë treguar aparatit (ndoshta) pjesën e tyre më të bukur.
1
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme