Dafina Zeqiri e zonja edhe në kuzhinë, ky është ushqimi që ka përgatitur

Prishtinë | 20 Nën 2018 | 09:13 | Nga Ekonomia Online
Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun.
Dafina Zeqiri është aktive me projekte të reja muzikore dhe koncerte brenda dhe jashtë vendit, shkruan lajmi.net.

Por, së fundi ajo ka treguar se është e zonja edhe në kuzhinë, pasi tregoi publikisht se çfarë ka përgatitur.

Përmes disa postimeve në Instagram ajo tregoi gjithë procedurën e përgatitjes së pastave, të cilat dukeshin shumë të shijshme.

Kujtojmë që projekti i fubdit nga Dafina Zeqiri është “A don Love?”, në duet me reperin Noizy, e cila u prit shumë mirë nga publiku.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme