Edhe Noizy shpërblehet nga YouTube pasi arriti një milion abonues

Prishtinë | 30 Mar 2021 | 16:14 | Nga Ekonomia Online

Ai është njëri prej reperëve më të suksesshëm në trojet shqiptare dhe këtë tashmë e ka dëshmuar.

Fjala është për artistin Rigels Rajku, i cili për publikun njihet me emrin artistik si Noizy.

I njëjti është pjesë e estradës prej shumë vitesh, gjersa ka realizuar projekte e hite të mëdha ndër vitesh.

Për punën e bërë deri më tani, 34 vjeçari është shpërblyer me një dhuratë nga platforma YouTube.

Në një imazh të hedhur në InstaStory, reperi thotë se u befasua pasi arriti një milion abonime në po të njëjtin kanal.

“Faleminderit për një milion abonues”, ka thënë ai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme