Incidenti në Big Brother, Einxhel dërgohet në spital

Prishtinë | 28 Jan 2022 | 11:33 | Nga Ekonomia Online

Pas incidentit që ka ndodhur brenda shtëpisë së Big Brother, Einxhel është dërguar në spital për trajtim të mëtutjeshëm.

Sipas njoftimit zyrtar të Big Brother, asaj I duhet të marrë trajtim më të specializuar pasi ka lënduar krahun, transmeton Klankosova.tv.

Njoftimi i plotë:

Gjatë mbrëmjes së djeshme banorja Einxhel Shkira ka lënduar krahun.
Ajo ka marrë menjëherë ndihmën e nevojshme nga stafi mjekësor por do t’i duhet të marrë trajtim më të specializuar.
Einxhel duhet të niset drejt spitalit duke u detyruar kështu të lërë për pak kohë shtëpinë e “Big Brother”.
Gjatë gjithë trajtimit dhe vizitave, çdo lëvizje e saj do të jetë e monitoruar nga kamerat.
Gjendja e saj është e mirë dhe shumë shpejt do t’i ribashkohet shtëpisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme