Kejvina Kthella nuk do koment me paraqitjen e fundit në bikini

Prishtinë | 22 Kor 2021 | 09:39 | Nga Ekonomia Online

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, është mjaftë aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video të përditshme.

Kejvina njiher për format e saj trupore dhe vazhdimisht publikon fotografi provokuese në bikini.

Dje, ajo ka postuar një fotografi nga pushimet në Dubai, derisa ka ekspozuar të pasmet e formësuar.

Ajo e ka publikuar foton në ‘Story’ e saj në Instagram dhe ka shkruar: “Pamje e tij favorite”.

Ndryshe, Kejvina ka muaj që e ka konfirmuar lidhjen e saj megjithatë nuk e ka bërë publike fytyrën e partnerit.

Të ngjashme