Kendall Jenner vë në pah të pasmet në imazhet e fundit me të brendshme

Prishtinë | 11 Kor 2020 | 18:15 | Nga Ekonomia Online

Ajo ka qenë duke shijuar pushimet në një vend mjaft luksoz në Utah, së bashku me motrën e saj, Kylie Jenner.

Bëhet fjalë për modelen e njohur, Kendall Jenner, e cila së fundmi ka ofruar pamje nga linjat e saj të tonifikuara, shkruan Daily Mail.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka theksuar edhe ngjyrën e marrë nga rrezet e diellit në disa imazhe para pasqyrës.

E veshur me një bluzë të bardhë, në pjesën e poshtme ajo kishte vendosur të jetë vetëm në të brendshme, çka ka theksuar në masë të madhe të pasmet.

Kendall qëndroi disa ditë në resortin luksoz Amngiri të Utas, ku edhe shpesh ka publikuar imazhe nga momentet e lumtura që kaloi.

Ndërkaq, përpos saj, ky destinacion ka qenë i frekuentuar edhe nga çifti i famshëm Hailey dhe Justin Bieber. 

Të ngjashme