Khloe Kardashian prezanton të bijën (Fotot)

Prishtinë | 28 Maj 2018 | 13:06 | Nga

Khloe Kardashian ka postuar në Instagramin e saj një foto me efekte Snap-i, e cila shfaqet bashkë me vajzën e saj True, e cila është duke fjetur.

“Dashuria e vogël e mamit”, ka shkruar Khloe.Khloe nuk ka postuar shumë imazhe të vajzës së saj në publik dhe kjo mund të jetë i vendim i natyrshëm.

Khloe do që të mbajë vajzën e saj sa më larg medieve dhe publikut dhe kjo është shumë e arsyeshme pas skandalit të tradhtisë.

View this post on Instagram

Mommy’s Little Love

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme