Kim Kardashian në qendër të vëmendjes me pozat e marra në veshjen me lëkurë

Prishtinë | 04 Maj 2021 | 12:52 | Nga Ekonomia Online

Ajo vazhdimisht përcakton trendet e reja dhe vesh veshjet e fundit të stilistëve.

Dhe Kim Kardashian nuk zhgënjeu ditën e djeshme (e hënë) ndërsa theksoi pasuritë e saj të bollshme në një korse lëkure në modë, shkruan Daily Mail.

40-vjeçarja u vërejt e gjitha me ngjyrë të kafe, duke vënë në fokus edhe fizikun e e formësuar.

Flokët ajo i ka mbajtur të lakuara dhe të lira mbi supe, ndërsa për makijazh ka shkuar me nuanca më të errëta.

Postimi që ajo bëri ngjalli reagime të shumta të fansave, të cilët u mahnitën nga paraqitja e saj.

Vlen të përmendet se emri i saj ka qenë në faqet rozë për disa kohë, pasi u nda nga reperi Kanye West.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme