Kim Kardashian tregon se si i fsheh djegiet e diellit

Prishtinë | 30 Kor 2019 | 10:28 | Nga Ekonomia Online

Kim Kardashian vazhdon të jetë e përfolur çdoherë.

Bukuroshja, e cila fiton milionat nga produktet e saj të kozmetikës, së fundmi u ka treguar fansave se si t’i mbulojë të djegurat e diellit me makijazh.

Nëpërmjet një video në Instagram Kim shfaq pjesën e gjoksit para dhe pas grimit.

“Djegie të diellit, nuk më ka ndodhur me vite por faleminderit zotit. E bëra trupin me makijazh javën e kaluar”, shkruan Kim.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme