Ledina Çelo nuk ndal pozat me bikini, zbulon sekretin e formës

Prishtinë | 27 Kor 2021 | 17:28 | Nga Ekonomia Online

Këtë verë, Ledina Çelo ka vendosur të mahnisë ndjekësit e saj në rrjete sociale me foto e video në të cilat shfaqet e veshur me bikini.

Pavarësisht viteve, këngëtarja duket në super formë dhe nuk nguron të tregojë të pasmet e formësuara apo edhe muskujt e barkut.

Përveç komenteve pozitive, Ledina edhe është kritikuar shumë për publikimin e këtyre imazheve, por ka zgjedhur të mos reagojë dhe ka vazhduar të shkrepë të tjera foto provokuese.

Së fundmi, bukuroshja bionde ka treguar çfarë bën për të qenë kaq në formë.

Nëpërmjet disa videove të publikuara në Instastory, Ledina zbuloi se bën ushtrime të ndryshme, përfshirë hedhjet me litar, si dhe ushtrime të tjera për formësimin e muskujve të barkut.

Këngëtarja prej një viti nuk ka sjellë më projekte të reja muzikore, megjithatë, në rrjete sociale vazhdon të jetë mjaft aktive.

Ledina Çelo nuk ndal pozat seksi me bikini, këngëtarja zbulon sekretin e  formave trupore – Panorama Plus
Ledina Çelo 'akuzohet' nga ndjekësit për ndërh - Syri Kosova | Lajmi i  fundit

Të ngjashme