Ledri Vula anulon të gjitha koncertet

Prishtinë | 29 Pri 2019 | 10:47 | Nga Ekonomia Online

Reperi më i pëlqyer shqiptar Ledri Vula, ka anuluar të gjitha koncertet.

Lajmi për PRIVE e ka konfirmuar edhe menaxheri i tij i kamotshëm Faton Shoshi, por nuk ka dhënë akoma një arsye.

Megjithatë, gjatë ditëve PRIVE do t’ju njoftojë se kush ishte shkaku që detyroi Ledrin, t’i anulonte koncertet.

Kënga e tij e fundit është “Menemadhe” në bashkëpunim me Lyrical Son dhe Mc Kresha, që arriti miliona shikime në youtube dhe u dëgjua dhe vazhdon të dëgjohet gjithandej.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme