Me kë po e kalon natën Lotina Haziri?

Prishtinë | 23 Dhj 2018 | 11:42 | Nga Ekonomia Online

Kohëve të fundit emri u saj u shtyp shumë nga mediat rozë.

Kjo pasi që u përhap lajmi se kinse kishte filluar një romancë dashurie, me Endritin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi.

Por deri tani asnjëri nga ta, nuk ka është shfaqur të ketë mohuar ose pohuar për këtë gjë, shkruan Kosovarja.

Ani pse nuk kishte ndonjë reagim nga dyshja, Lotina ishte ajo e cila me postimin e fundit të saj, na bëri që të kemi disa dyshime.

Kjo pasi që kishte publikuar një video duke shikuar një film.

E që ambienti lëntë shumë për të dëshiruar, pasi që ishte i rrethuar me qirinj, e i tëri me drita të fikura, përveç televizionit.

Se a ka ndonjë gjë të vërtetë konkrete dhe të vërtetë nuk e dimë, mirëpo veprimet e saj, bëjnë shumë për të dyshuar…

Lotina Haziri

Posted by Albania Viral on Sunday, December 23, 2018

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme