Meghan dhe Harry hapin Instagram – për kohë rekorde arrijnë 1 milion ndjekës

Prishtinë | 09 Pri 2019 | 14:36 | Nga Ekonomia Online

Meghan Markle është rikthyer në Instagram që të shpërndajë punën e saj bamirëse dhe ngjarjet e veçanta të Dukeshës.

Por prezenca e saj në media sociale ka nxitur pak drama, njofton Klan Kosova.

Princi Harry dhe Meghan bënë të ditur llogarinë e tyre të përbashkët në Instagram më 2 prill. Ata thonë se është një hapësirë e mirë për të njoftuar punën që shtymë përpara, kazuat dhe mundësinë për të ndriçuar rastet kyçe.

Dhe ndërkohë që ata kanë thyer për arritjen e një milion ndjekësve në kohën më të shpejtë – – ata thuhet se kanë fituar disa pasues jo aq të ngazëllyer.

Llogaria e tyre ka rekordin botëror të Guinness për arritjen e 1 milion ndjekësve në një kohë tepër të shpejtë- pesë orë e dyzet e pesë minuta, për të qenë të saktë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme